KURUMSAL

HAKKIMIZDA

          TAŞKENT Mimarlık ve Mühendislik mimari tasarım ve mühendislik alanlarında projelendirme çalışmaları yapmaktadır.

          Esnek düşünebilen, deneyimlere dayalı mimari tasarım anlayışıyla yola çıkmak, hep yeni ürünler oluşturma çabası içerisinde bulunmak ve kendini tekrarlamadan, hem kendisine hem de çevresine yenilikleri sunabilmek temel amaçtır.

           Tasarım aşamasından, uygulamanın son anına kadar aynı detaycıklıkla çalışılarak, oluşturulan projenin somutlaşmasında, beklentilerin karşılanması hedeflenmektedir.

 

MİSYON VE VİZYONUMUZ

     İnsanların yaşam standartlarını; doğadan kopmadan, modern mimari ve teknoloji imkanlarından faydalanıp, kentsel gelişime katkı sağlayarak yükseltmek.
     

      Sahip olduğumuz değerleri koruyarak, sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, başarılarımızı, hedeflerimizi yurtiçi ve yurtdışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır. Yaptığımız her projemizde müşterilerimizin yanında olmayı ve kaliteli bir yaşam için başarılarımızı müşterilerimizle paylaşmayı görev bilip, insan ilişkilerimizi bu yönde tutmaya özen göstermekteyiz. Gelecekte nitelikli insan kaynağını yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, faaliyet alanımızda Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı hedeflemekteyiz.

 

OFİSİMİZ